Yazılar

Özel Ambulans, Hasta Nakil Ambulans, Ambulans, Acil Ambulans, Kiralık Ambulans, Şehirler Arası Ambulans, Şehir Dışı Ambulans

İstanbul Özel Ambulans

İstanbul Özel Ambulans

İstanbul Özel Ambulans; özellikle de İstanbul gibi bir yerde herkes bilir ki hem Asya Yakası hem de Avrupa Yakası trafiği son derce yoğun ve karışıktır. Bu nedenden dolayı da kaliteli bir hizmet için ve bununla birlikte ayrıca biz de Hasta Nakil Ambulans olarak özel ambulans ücretlerimizi en avantajlı fiyatlar çerçevesinde her türlü trafikte dahi son derece hızlı bir şekilde aşılarak istenilen adrese ulaşılabilmekte vede ilk olarak hastaya yerinde müdahale edildikten sonra da hızlı bir şekilde hastaneye ulaşırız.

Özel Ambulans hizmeti, firmamızın ambulans hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere uyguladığı bir yöntemdir. Özel ambulanslar, gerek acil ambulans ihtiyacında gerekse hasta nakli ihtiyacında kusursuz hizmet vermek üzere tasarlanmışlardır.

Çağrı merkezlerimiz, istasyonlar, ambulanslar ve ekiplerimiz haberleşme amacıyla telsizler kullanılırlar. Ambulans servisleri ve özel hastane ambulansları tarafından kullanılan telsiz frekansı il ambulans servisi komuta ve kontrol merkezine bildirilir. Ambulans servisleri ve özel hastaneler tarafından kullanılan ambulanslarda araç takip cihazı bulunur. Bu cihazlar il ambulans servisi komuta kontrol merkezinde kullanılan dijital operasyon yönetim sistemine entegredir. Çağrı; hasta veya yaralının kendisi, yakını veya üçüncü bir şahıs ile olağan dışı durumlarda müdürlük tarafından, şahsen başvuru veya haberleşme araçları ile yapılır. 

Kiralık Ambulans hizmeti eksiksiz olarak sunulması gereken bir hizmet türüdür. Hasta Nakil Ambulans olarak, bu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak sunmaktayız. Firmamız, kiralık ambulansları sağlık personelli veya personelsiz olarak sağlamaktadır. 

Hasta Nakil Ambulansı hizmetinde araçların gerekli donanımlara sahip olması esastır. Hasta nakil ambulanslarının Kara Yolu Trafik Kanunu’na Hasta Nakil olmasına, ilk kez ambulans ruhsatı alacak araçların da beş yaşından fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Hasta Nakil Ambulans olarak bu şartları sağlayarak güncelleşen kanunları takip etmekteyiz.

İstanbul Hasta Nakil Ambulans

Hasta Nakil Ambulans, İstanbul Özel Ambulans olarak İstanbul genelinde 7/24 özel ambulans hizmetini vermektedir. Hasta Nakil Ambulans; Esenyurt Özel Ambulans, Küçükçekmece Özel Ambulans, Bağcılar Özel Ambulans, Ümraniye Özel Ambulans, Pendik Özel Ambulans, Bahçelievler Özel Ambulans, Üsküdar Özel Ambulans, Sultangazi Özel Ambulans, Gaziosmanpaşa Özel Ambulans, Maltepe Özel Ambulans, Kartal Özel Ambulans, Esenler Özel Ambulans, Kadıköy Özel Ambulans, Kağıthane Özel Ambulans, Avcılar Özel Ambulans, Ataşehir Özel Ambulans, Fatih Özel Ambulans, Eyüp Özel Ambulans, Eyüpsultan Özel Ambulans, Sancaktepe Özel Ambulans, Başakşehir Özel Ambulans, Sarıyer Özel Ambulans, Sultanbeyli Özel Ambulans, Güngören Özel Ambulans, Beylikdüzü Özel Ambulans, Zeytinburnu Özel Ambulans, Bayrampaşa Özel Ambulans, Şişli Özel Ambulans, Beykoz Özel Ambulans, Arnavutköy Özel Ambulans, Tuzla Özel Ambulans, Çekmeköy Özel Ambulans, Beyoğlu Özel Ambulans, Büyükçekmece Özel Ambulans, Bakırköy Özel Ambulans, Beşiktaş Özel Ambulans, Silivri Özel Ambulans, Çatalca Özel Ambulans, Şile Özel Ambulans, Adalar Özel Ambulans, Anadolu Yakası Özel Ambulans ve Avrupa Yakası Özel Ambulans hizmetleri olmak üzere istanbul genelinde; İstanbul Özel Ambulans olarak hizmet sunmaktadır.

Hasta Nakil Ambulans olarak başta; İstanbul Özel Ambulans olmak üzere İstanbul Hasta Nakil Ambulans, İstanbul Acil Ambulans, İstanbul Organizasyon Ambulans, İstanbul Kiralık Ambulans ve Şehirler Arası Ambulans hizmetleri vermekteyiz.